Szanowni Państwo, serwis KsiegarniaDlaNauczycieli.pl obsługuje wyłącznie zamówienia realizowane przez szkoły, biblioteki szkolne i inne placówki edukacyjne o minimalnej wartości 500 zł brutto.
W wypadku zakupów finansowanych z dotacji celowej MEiN lub wyprawki szkolnej zapraszamy do serwisu www.DotacjeCelowe.pl.

Śladami pór roku BOX

Wróć do pełnej listy produktów

Nasza cena: 168,00 zł
Twój rabat na kolejne zakupy: 3,36 zł Zobacz, jak wykorzystać rabat?
Autor: Renata Naprawa Alicja Tanajewska Dorota Kołodziejska | Wydawca: Harmonia


Dostępność: Brak


Seria: Śladami pór roku
Kategorie: Karty pracy | Specjalne potrzeby edukacyjne |
Stawka VAT: 5% | Cena netto: 160,00 zł | Kod kreskowy: 9788371349539


Karty pracy dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym, znacznym i niepełnosprawnością sprzężoną Komplet 4 części: Jesień, Zima, Wiosna, Lato Seria kart pracy Śladami pór roku… jest przeznaczona dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym, znacznym i niepełnosprawnością sprzężoną. Zawiera materiał z trzech obszarów: samoobsługi, uspołecznienia oraz rozwijania sprawności i umiejętności. Tematyka kart pracy odpowiada rozkładowi materiału nauczania dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną i umożliwia pełną realizację treści zawartych w podstawie programowej. Publikacja jest adresowana do: uczniów i nauczycieli specjalnych ośrodków szkolno-wychowawczych oraz rodziców.