Szanowni Państwo, serwis KsiegarniaDlaNauczycieli.pl obsługuje wyłącznie zamówienia realizowane przez szkoły, biblioteki szkolne i inne placówki edukacyjne o minimalnej wartości 500 zł brutto.
W wypadku zakupów finansowanych z dotacji celowej MEiN lub wyprawki szkolnej zapraszamy do serwisu www.DotacjeCelowe.pl.

Dni tygodnia, pory roku i miesiące (Komplet Karty ćwiczeń + zabawy i scenariusze zajęć)

Wróć do pełnej listy produktów

Nasza cena: 27,30 zł
Twój rabat na kolejne zakupy: 0,55 zł Zobacz, jak wykorzystać rabat?
Autor: Marta Bogdanowicz, Małgorzata Rożyńska | Wydawca: Harmonia


Dostępność: Brak


Kategorie: Edukacja ogólnorozwojowa | Edukacja przedszkolna | Edukacja wczesnoszkolna | Gry, zabawy, scenariusze zajęć | Rozwój mowy |
Kod kreskowy: 9788371341724X | Komplet: produkt stanowi komplet złożony z książki i płyty sprzedawanych razem, ale ze względu na różne stawki VAT, w otrzymanym zamówieniu i na fakturze będzie prezentowany jako dwie osobne pozycje


Dni tygodnia, pory roku i miesiące + Karty ćwiczeń dla ucznia Zabawy i scenariusze zajęć rozwijających funkcje językowe Książka zawiera atrakcyjne gry i zabawy-ćwiczenia ułatwiające zapamiętanie nazw dni tygodnia, pór roku i miesięcy. Zabawy te przeznaczone są dla wszystkich dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, jednakże po wprowadzeniu modyfikacji mogą być wykorzystywane także w pracy z dziećmi starszymi. Przede wszystkim jednak przydadzą się dzieciom z zaburzeniami rozwoju mowy, które należy traktować jako dzieci ryzyka dysleksji. W przedstawionych propozycjach uwzględniono zasadę stopniowania trudności i konieczność polisensorycznego poznawania świata drogą bezpośredniego doświadczenia. Dzieci mają okazję uczyć się za pomocą skojarzeń wzrokowych, słuchowych i kinestetyczno-ruchowych. Ćwiczenia rozwijają funkcje językowe i spostrzeżeniowe oraz stymulują rozwój integracji funkcji percepcyjnych i percepcyjno-motorycznych. Zabawy przydatne są do pracy zarówno indywidualnej, jak i z małą grupą, a także z całym zespołem klasowym. Publikacja składa się w dwóch książek: scenariuszy zajęć dla nauczyciela i kart pracy dla ucznia.